alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Predaj trojizbového bytu na Mládežníckej

adresa Mládežnícka 47 47, Banská Bystrica - Fončorda

125 000€

63 m2

Nehnuteľnosť sa nachádza v meste Banská Bystrica na ulici Mládežnícka a celková rozloha bytu je 62,3 m². Byt sa nachádza na 3/10 poschodí a patrí k nemu aj pivnica na prízemí bytového domu. Byt sa nachádza v príjemnej a pokojnej lokalite s rodinnou atmosférou.
Má vymenené plastové okná inak je v pôvodnom stave prebehla čiastočná rekonštrukcia. Byt disponuje troma obytnými izbami, kuchyňou, vstupom, menšou chodbou, kúpeľňou, samostatnou toaletou, balkónom a pivnicou. Priestranná obývacia izba sa stáva celodenným priestorom na oddych s rodinou. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút a umývadlo so zrkadlom. V kuchyni je k dispozícii kuchynská linka s elektrospotrebičmi.
Bytový dom je napojený na rozvody vody, plynu, médií, optický internet, kanalizáciu a elektrinu. Taktiež prešiel rekonštrukciou v rámci zateplenia, obnovou spoločných priestorov, výmenou rozvodov a výťahu. Aktuálne náklady na bývanie sú momentálne stanovené na cca 136,-€ mesačne. 
Okolie domu dopĺňa zeleň a v bezprostrednej blízkosti bytového domu sa nachádza škôlka, potok, detské ihrisko a základná občianska vybavenosť.
Orientácia bytu je na východ a juh. Informácie na 0918 201 125.


Predávajúci si vyhradzuje právo predať nehnuteľnosť záujemcovi, ktorý vytvorí najvhodnejšie podmienky na kúpu nehnuteľnosti. Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania a riešenie hypotéky.

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI

@production @endproduction