alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Na PRENÁJOM barové/kaviarenské priestory 73 m² v suteréne historického objektu oproti hlavnej POŠTE v Banskej Bystrici, Horná ulica 2

adresa Horná 2, Banská Bystrica

410€ za mesiac

73 m2

Ponúkame na PRENÁJOM obchodné priestory, ktoré sa nachádzajú v suteréne historického objektu v absolútnom centre mesta Banská Bystrica, na ulici Horná 2 - oproti hlavnej pošte.  Priestory sa nachádzajú v dvornej časti historického domu len 120 m od pešej zóny,  priamo pri Námestí SNP.  Vďaka svojej polohe sú vhodné napríklad na prevádzku baru, vinárne, kaviarne a pod.  Lokalita zaručuje vysokú frekventovanosť potenciálnych zákazníkov, nakoľko v okruhu len pár metrov od ponúkaných priestorov sa nachádza pošta, banky, rozličné firmy, obchody či služby, potraviny, historické pamiatky mesta a tiež 2 námestia (Š. Moyzesa a SNP)  s pešou zónou.  

Objekt aj priestory sú v dobrom technickom stave. Priestory o celkovej výmere 73 m²pozostávajú z dvoch miestností (miestnosť pre zákazníkov, s barovým pultom a miestnosť vhodná ako zázemie pre personál), ďalej sa tam nachádzajú dva menšie sklady a dve samostatné sociálne zariadenia (pre personál a zákazníkov).  

Priestory sa prenajímajú nezariadené a majú samostatné meranie elektriny (nájomca sa prihlasuje sám priamo u dodávateľa SSE).  

Rozloha: 73 m²

Cena nájmu: 410 €/mes  + preddavky na služby + kaucia. Pri prenájme priestoru platcovi DPH sa ešte pripočítava k cene DPH.  

_________________________________________________________________

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT:

Bez energetického certifikátu, budova je kultúrna pamiatka.

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI