alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Kancelárie na Kyjevskom námestí

adresa Kyjevské námestie , Banská Bystrica - Fončorda

8€ za m2/mesiac

25 m2

Reality Market ponúka na prenájom krásne nadštandardné kancelárske priestory vo vyhľadávanej lokalite Banskej Bystrice s nádherným výhľadom na okolitú prírodu od Starohorských vrchov až po západnú časť Nízkych Tatier.
Na prenájom ponúkame kancelárske priestory od 25 m2 až po 100 m2 na jednom poschodí. Kancelárií je desať a môžu sa prenajať samostatne, sú vybavené nadštandardne s klimatizáciou, ústredným kúrením, moderným výťahom, zabezpečovacím systémom, 24-hodinová bezpečnostná služba, privedenie optického internetu. Do každej kancelárie je bezbariérový prístup. Na chodbe je spoločná kuchynka.
V rámci prenájmu sa poskytuje u prenajímateľa reklama cez jeho webové stránky ako aj reklama na pred vstupom do budovy.
Pred budovou je možnosť verejného parkovania ako aj doobjednať si vlastné parkovacie miesto s rezervačnou tabuľou, parkovacou kartou a údržbou parkovacieho miesta.
Možnosť doobjednania upratovania kancelárskych priestorov.
V okolí kancelárie sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane pošty, supermarketu, reštaurácie a pod.. Veľkou výhodou je hlavný uzol pre MHD, napojenie na R1 smer Zvolen, Brezno, Donovaly.
Cena za prenájom je 8,-€/m2/mesiac +DPH a cena za preddavky na služby je 3,60€/m2/mesiac + DPH + spotreba elektrickej energie.
Cena za parkovacie miesto je 438€/1 park. miesto/rok + DPH, v prípade prenajatia viac parkovacích miest je možná dohoda. Priestor je voľný ihneď. V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie ma kontaktujte na 0918 201 125 alebo na makler5@realitymarket.sk.

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI

@production @endproduction