Ing.Bohumil
Kratochvíl

O mne

Som realitným maklérom od r. 1991 a od r. 1995 riaditeľom realitnej spoločnosti. 

Za 28 rokov mojej realitnej praxe som úspešne realizoval stovky predajov a prenájmov nehnuteľností a niekoľko veľkých projektov (spomeniem len tie najväčšie : Predaj : Developerský projekt 15 ha územia Obchodného centra Radvaň PARK v Banskej Bystrici, 10 ha územie Pršianska terasa, areál Rašelina Singer Suchá Hora,15 historických objektov v centre Banskej Bystrice, objekty v Košiciach , Prešove, Zvolene a Lučenci. Rodinné domy a chaty v rekreačných oblastiach Donovaly, Mýto pod Ďumbierom, Králiky a Kordíky. A množstvo rodinných domov a bytov v Banskej Bystrici, Zvolene a ich okolí. ) 

Bol som 13 rokov členom Predsedníctva Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS), 6 rokov člen dozornej rady NARKS, 3 roky členom Hospodárskeho výboru Republikovej únie zamestnávateľov (RUZ), 6 rokov člen Prezídia RUZ,   7 rokov členom predstavenstva NARKS – Infoservis a.s. (vtedajší vlastník realitného portálu www.reality.sk) a v súčasnosti som konateľom v dvoch spoločnostiach zaoberajúcich sa výhradne realitným podnikaním. 

Môj prehľad v podnikateľskej, právnej, ekonomickej, ale aj stavebnej oblasti realít je neoceniteľnou prednosťou pred konkurenciou.

Rád sa s Vami stretnem a poradím Vám, či už ide o dom, chatu, pozemok alebo areál či developerský projekt. 

V prípade že, spoločne nájdeme priestor na spoluprácu – iste ju úspešne zrealizujeme. 

Za 28 rokov sme nemali neúspešný projekt, stalo sa nám však, že sme nepredali nehnuteľnosti tých klientov (cca 2% z celkového počtu klientov), ktorý za ne požadovali trhom neakceptovateľné ceny, alebo ponuku nakoniec stiahli z trhu.

KVALITNE – RÝCHLO - ÚSPEŠNE je mottom celosvetovej realitnej siete Century 21, ktorou sa naša spoločnosť stala členom v r. 2005.