alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Útulné podkrovné priestory v historickom objekte Porges Palota v Banskej Bystrici

adresa Horná 65A, Banská Bystrica

284€ za mesiac

39 m2

Ponúkame na prenájom nebytové priestory vhodné ako kancelárie alebo na prevádzkovanie služieb v historickom objekte PORGES PALOTA na Hornej 65A v Banskej Bystrici. Objekt sa nachádza vedľa najfrekventovanejších ciest v centrálnej mestskej zóne, vedľa obchodného domu Prior a Polikliniky, obchodov a len niekoľko desiatok metrov od Mestského úradu, Všeob. zdrav. poisťovni, Okresného či Krajského súdu a Katastrálneho úradu. Priestory na prenájom sa nachádzajú na 5. poschodí (Npr. 29) a pozostávajú z jednej miestnosti a vlastného sociálneho zariadenia. Priestory sú podkrovné a majú priznané drevené trámy.

 

Budova Porges Palota má 6 podlaží s 32 samostatnými bunkami o výmerách 47 a 200 m2. Každá bunka má samostatné meranie spotreby el. energie, a vody. Dodávka tepla je riešená z centrálnej plynovej kotolne umiestnenej na podkroví objektu. Objekt má 2 výťahy s presklenými výťahovými šachtami a má presklené nádvorie Nebytové priestory určené na prenájom sú v tejto štandardnej výbave : - vstupné bezpečnostné dvere, vnútorné drevené dvere s obložkami SAPELLI - všetky dlažby sú z lešteného gresu hrúbka 10 mm (béžový) - soc. zariadenia sú vybavené sanitou : WC GEBERIT, umývadlo, obklady a dlažby leštený gres - do každej bunky je privedená štruktúrovaná kabeláž (pre pripojenie telefónu a internetu), objekt má pripojenie aj na optický kábel alebo metaliku Telecom. Vo vzdialenosti do 50m od budovy sú k dispozícii aj parkovacie miesta. 

 

Rozloha: 39,48 m2. 

 

Cena nájmu mesačne: 284€. Cena je vrátane DPH + k cene sa ešte pripočítavajú preddavky na služby. Objekt ponúka aj vlastnú parkovaciu plochu pre rezidentov (Porges Palota). Cena prenájmu 1 parkovacieho miesta je 50€/mesačne + DPH. 

______________________________________________________________

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT 

Bez energetického certifikátu, budova je kultúrna pamiatka. 

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI