alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Prenájom reštauračných a kongresových priestorov v novozrekonštruovanom business centre

adresa Sládkovičová , Banská Bystrica - Radvaň

Info v realitke

900 m2

CENTURY 21 Reality Market prináša na trh exkluzívnu ponuku prenájmu reštauračných a kongresových priestorov v novom projekte R2N Business Center, na Sládkovičovej ulici v Banskej Bystrici. Prenajímateľné priestory pre reštauráciu a kongresovú sálu sa nachádzajú na prízemí. 

 

Reštaurácia s kuchyňou a zázemím je o rozlohe 309 m2 + letná terasa, zázemie sály/ kaviareň a sklad 157 m2, kapacita min. 60 stoličiek (reštaurácia), min. 20 stoličiek (kaviareň), min. 30 stoličiek ( letná terasa). Priestory zaručujú vysokú využiteľnosť a obsadenosť z dôvodu rozsiahlosti komplexu R2N Business Center a neďalekých prevádzok. 

 

Kongresová sála je o rozlohe 370 m2 s kapacitou až 300 miest na sedenie v teleskopickom hľadisku, vonkajšia terasa 64 m2, samostatný vonkajší vstup do priestorov (mimo reštaurácie), spoločné zázemie /kaviareň a sklad s reštauráciou. Priestory kongresovej sály sú vhodné k usporiadaniu najrôznejších akcií, eventov, koncertov, porád, konferencií, výstav či plesových akcií. 

 

Priestory sa ponúkajú do prenájmu na min. 5 rokov. 

Cena prenájmu reštaurácie: 5 000€/mesačne + DPH + služby. 

Kongresová sála: 7 000 €/mesačne + DPH + služby. 

Spoločné prevádzkové náklady: 3 – 4 €/m2/mesiac 

Parkovanie pre zákazníkov ZDARMA. 

 

K budove prislúcha parkovisko so 165 parkovacími miestami s kontrolovaným prejazdom a strážnou službou 24/7. Vzhľadom ku flexibilite a rozsiahlosti komplexu R2N Business Center je možné poskytnúť priestory k príležitosti usporadúvania akcií pre firemné účely (konferencie, kongresy), ale aj súkromné účely (svadby, oslavy). V budove sa nachádza aj multifunkčná moderná sála, ktorá je schopná pojať niekoľko stoviek osôb a tým poskytnúť najmodernejšie priestory v Banskej Bystrici. Súčasťou A-čkového štandardu nového business centra je najvyššia kvalita realizácie kancelárskych a spoločných priestorov (sociálne zariadenia, recepcia), vzduchotechnika, dlažby a obklady značky Villeroy & Boch, armatúry značky Kludi, RECEPCIA, bezbariérový vstup do objektu, technická údržba, upratovacie a čistiace služby, bezpečnostné kamery (CCTV), elektronická protipožiarna signalizácia (EPS), predpríprava na bezpečnostný a monitorovací systém celej budovy využívajúci čipové identifikačné karty. Poloha nového projektu R2N Business Center umožňuje jednoduchú dostupnosť rýchlostnej cesty R1 a taktiež bezprostrednú blízkosť centra mesta.

_____________________________________________________________  

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT  

Celková potreba energie budovy: B  

Primárna energia budovy: A1 

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI