alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Prenájom exkluzívnych kancelárskych priestorov v novom business centre v Banskej Bystrici

adresa Sládkovičova , Banská Bystrica

12€ za m2/mesiac

50 m2

CENTURY 21 Reality Market prináša na trh ponuku prenájmu kancelárskych priestorov (aj vo forme „open space“) v novom projekte business centra R2N. 

 

Kancelárske priestory o výmere 50m2 až 1200m2 sa nachádzajú na 1. - 2. NP.

Podlažia 4. – 8. NP nového business centra ponúkajú možnosť "open space" kancelárií (prenájom celého poschodia cca 530m2). 

 

Štandard budovy sa vyznačuje úspornosťou, kvalitným dizajnom vstupných priestorov (ktorých súčasťou je recepcia), centrálnou vzduchotechnikou ale i otvárateľnými oknami s možnosťou prirodzeného vetrania a samozrejme klimatizáciou. V budove sú dlažby a obklady značky Villeroy & Boch a armatúry značky Kludi. Samozrejmosťou je bezbariérový vstup do objektu, technická údržba, upratovacie a čistiace služby, časovo neobmedzený vstup do priestorov 24h denne/7dní v týždni, 24 h strážna služba, bezpečnostné kamery (CCTV), elektronická protipožiarna signalizácia (EPS), predpríprava na bezpečnostný a monitorovací systém celej budovy využívajúci čipové identifikačné karty. 

 

Fotky v ponuke sú ilustračné, avšak všetky priestory možno navrhnúť a realizovať podľa požiadaviek klienta (priečky, dvere, koberce, vzduchotechnika, kabeláž, vlastné toalety), ktoré sú v cene nájmu zahrnuté. Priestory sa ponúkajú do prenájmu na min. 5 rokov. 

 

Ceny nájmu: 

1. NP – 2.NP (nižšia časť budovy) 8 €/m2 + DPH + služby. 

4. NP – 8.NP (vyššia časť budovy) 10 €/m2 + DPH + služby. 

Spoločné prevádzkové náklady 3 – 4 €/m2/mesiac. 

Parkovanie: 50 € /1 parkovacie státie mesačne + DPH. 

 

K dispozícii bude vyše 200 parkovacích miest. Pri prenájme „open space“ kancelárií (cca 500 m2) je poskytnutých 10 parkovacích miest zdarma. Celkový komfort a bezpečnosť parkovania zvyšuje kamerový systém pre monitorovanie strážnou službou 24/7. 

 

Z hľadiska služieb, ktoré sú k dispozícii v blízkosti nového business centra sú to: POŠTA (cca 100m vzdušnou čiarou), potraviny (hypermarket Tesco cca 260 m vzdušnou čiarou), bankomat, OBI, ale aj neďaleká autoumyváreň a reštaurácia „MAMA MIA“, Okresný úrad, predajňa OPEL, TOYOTA a množstvo iných prevádzok v neďalekom areáli bývalého ZVT. V bezprostrednej blízkosti projektu R2N sa nachádza MHD zastávka (cca 300m vzdušnou čiarou). 

_____________________________________________________________ 

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT

Celková potreba energie budovy - B 

Primárna energia budovy – A1 

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI