alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Predáme rodinnú VILU na Lazovnej ulici (oproti Štát. vedeckej knižnici) v Banskej Bystrici

adresa Lazovná 12 12, Banská Bystrica - Centrum

350 000€

427 m2

V absolútnom centre mesta (v pešej zóne)   PONÚKAME  NA PREDAJ   v tichej lokalite (uprostred Lazovnej ulice a križovatke s ulicou Krížna)  3 podlažnú  rodinnú VILU s podkrovím  a pozemkom s garážou.  

Jedná sa o stavbu pôvodnej rodinnej vily, neskôr prestavanej na škôlku a posledných 20 rokov využívanú ako kancelársky objekt s garážou a parkovaním pre 4 osobné mot. vozidlá na vlastnom pozemku.  

Stavba je ideálnym miestom na bývanie alebo pokojnú prácu  v tesnej blízkosti námestia SNP (len 200 m), mestskej tržnice (100 m)  a mestského parku  ( 300 m).  

 

Stavba pozostáva z  :  

PRÍZEMIA  : 121,85 m2  (zádverie, chodba, 5 miestností, WC, schodisko, uzatv. terasa)  

POSCHODIE : 146.19 m2 ( chodba, 6x kancelária, WC, sklad)

SUTEREN : 76,2 m2 (5 miestností , vrátane kotolne ÚK-plyn)        

Podkrovie : 84 m2 (nevyužívané) + TERASA 47 m2

Všetky inžinierske site.  

Celková plocha pozemku 301 m2

 

V prípade záujmu viacerých záujemcov si vlastník vyhradzuje právo vyhlásiť  tzv. "tichú dražbu" pri ktorej budú licitovať o cene  prítomní záujemcovia o kúpu ponúkanej nehnuteľnosti za účasti zástupcu predávajúceho, sprostredkovateľa a advokáta.  Záujemcovi s ponúknutou najvyššou cenou bude ponúknuté uzatvorenie kúpnej zmluva do 7 dní od ukončenia tichej dražby.  Prednosť budú mať kupujúci,  ktorí nebudú potrebovať ručenie kupovanou nehnuteľnosťou  (predávajúcim) na zaplatenie časti kúpnej ceny.

 

Objekt je plne k dispozícii od 1.10.2024 resp. je možné ho kúpiť aj s existujúcim nájmom celého objektu a  uzatvorenou zmluvou o nájme na dobu neurčitú s 3 mesačnou výpovednou lehotou bez udania dôvodu. 

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI

@production @endproduction