alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Predaj bytu na ul. Kpt. Nálepku Banská Bystrica

adresa Kapitána Nálepku , Banská Bystrica - Radvaň

117 000€

69 m2

Ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Banská Bystrica. Byt sa nachádza na zvýšenom prvom poschodí v zateplenom tehlovom bytovom dome bez výťahu. K bytu prináleží pivnica a celková výmera podlahovej plochy bytu je 69,- m². Parkovanie pri bytovom dome je verejné. Orientácia bytu je kuchyňa na severozápad a izby na juhovýchod. Občianska vybavenosť je výborná, v okolí sú školy, škôlky, obchody, športové ihriská, štadión, plaváreň a mnohé iné. Mesačné náklady predstavujú 80,- € a energie 18,- € mesačne. Energetický certifikát nemá.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. V obytných miestnostiach sú drevene parkety, okná sú nové plastové. Bytový dom je zateplený.
- v kúpeľni a na WC je pôvodná dlažba.
- v kuchyni a na chodbe je taktiež dlažba.
- byt má murované jadro 
- vykurovanie a ohrev teplej vody sú zabezpečované samostatným vlastným kúrením.
- elektrické rozvody v byte nie sú menené.
- toaleta v byte je riešená samostatne s oknom
- byt sa predáva čiastočne zariadený
- v bytovom dome boli menené stupačky
Pôdorysy a názvy miestností v galérii inzerátu sú ilustračné. Bližšie informácie na 0918 201 125 alebo renata.dobrovicova@century21.sk. Byt je vyprataný. V prípade záujmu vieme poskytnúť konzultáciu s finančným poradcom a zabezpečenie potrebných dokladov pre komunikáciu s bankou

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI