alt
alt
alt
alt
alt
alt

Ponúkame na PREDAJ lukratívne obchodno-kancelárske priestory v centre Banskej Bystrice, v historickom objekte Porges Palota

adresa Horná 65A, Banská Bystrica

173 250€

63 m2

Ponúkame na PREDAJ nebytové priestory (Npr. 17) vhodné ako kancelárie alebo na prevádzkovanie služieb v historickom objekte PORGES PALOTA na Hornej 65A v Banskej Bystrici. Objekt sa nachádza vedľa najfrekventovanejších ciest v centrálnej mestskej zóne, vedľa obchodného domu Prior a Polikliniky, obchodov a len niekoľko desiatok metrov od Mestského úradu, Všeob. zdrav. poisťovni, Okresného či Krajského súdu a Katastrálneho úradu. Priestory sa nachádzajú na 3. poschodí a pozostávajú z dvoch miestností a sociálneho zariadenia. 

Budova Porges Palota má 6 podlaží s 32 samostatnými bunkami o výmerách 47 a 200 m². Každá bunka má samostatné meranie spotreby el. energie, a vody. Dodávka tepla je riešená z centrálnej plynovej kotolne umiestnenej na podkroví objektu. Objekt má 2 výťahy s presklenými výťahovými šachtami a má presklené nádvorie. 

Nebytové priestory sú v tejto štandardnej výbave : 

- vstupné bezpečnostné dvere, vnútorné drevené dvere s obložkami SAPELLI 

- všetky dlažby sú z lešteného gresu hrúbka 10 mm (béžový) 

- soc. zariadenia sú vybavené sanitou : WC GEBERIT, umývadlo, obklady a dlažby leštený gres 

- do každej bunky je privedená štruktúrovaná kabeláž (pre pripojenie telefónu a internetu), objekt má pripojenie aj na optický kábel alebo metaliku Telecom. 

K dispozícii je 29 parkovacích miest vo vzdialenosti 50 m. Cena prenájmu 1 parkovacieho miesta je 50 €/mesačne + DPH. Priestory sa predávajú bez zariadenia. Voľné od 1. októbra 2023.

 

Rozloha: 63,34 m² 

Cena: 173 250 € 

______________________________________________________________ 

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT 

Bez energetického certifikátu, budova je kultúrna pamiatka. 

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI