alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Obchodný priestor na prenájom v centre mesta Banská Bystrica

adresa Námestie Slobody , Banská Bystrica

2 140€ za mesiac

358 m2

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v obchodno-administratívnej budove, v centre Banskej Bystrice pri Námestí Slobody. Lokalita je veľmi frekventovaná, v blízkosti sa nachádza najväčšie prestupište MHD (z Námestia Slobody je možné dostať sa kamkoľvek v meste), vlaková a autobusová stanica, úrady, expozitúra VUB banky, Tatrabanka, SLSP, poliklinika, Hotel Lux, lekárne, potraviny a nákupné centrum Prior.

 

Ponúkaný priestor sa nachádza v obchodnej časti budovy na 1. poschodí vľavo (pohľad od Námestia Slobody). Priestor má rozlohu 358 m² a v minulosti bol využívaný ako predajňa odevov a obuvy. K priestoru prislúchajú aj výklady na prízemí, ktoré umožňujú nájomcovi umiestniť reklamu a osloviť tak zákazníkov. Na budove je umiestnená LED obrazovka. 

 

Na prízemí objektu sa nachádza predajňa potravín COOP Jednota, kaviareň RICARDO, na poschodí sú prevádzkové služby ako kaderníctvo, kozmetika a manikúra. Vykurovanie prenajímaného priestoru je ústredné plynové. Možnosť prenajať si parkovacie miesto pri objekte za cenu 40 €/mes + DPH. 

 

Rozloha: 358 m²

Cena nájmu mesačne : 2 140 € + preddavky na služby. Pri prenájme priestoru platcovi DPH sa ešte pripočítava k cene DPH. 

__________________________________________________

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT 

Celková potreba energie budovy C 

Primárna energia budovy B

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI