alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Obchodno-skladovacie a servisné priestory v Obchodnom centre (OC) Radvaň PARK

adresa Zvolenská cesta 30A, Banská Bystrica - Radvaň

7 500€ za mesiac

936 m2

Ponúkame na prenájom obchodno-skladovacie a servisné priestory RETAILOVÉHO objektu v Obchodnom centre (OC) Radvaň PARK na Zvolenskej ceste 30A v Banskej Bystrici. Jedná sa o veľkopredajňu so skladom a servisom (o celkovej výmere 936 m2) a vonkajšiu oplotenú plochu 170 m2 (v súčasnosti bazénové centrum, po končiacom nájme nášho nájomcu Mountfield). 

Sú to plne funkčné obchodné priestory so skladovacím a servisným zázemím s veľkou presklenou plochou (výklady) do parkoviska (vstup: automatické dvere) a zásobovacím vstupom zo zadnej strany objektu. Vykurovanie a chladenie priestorov je zabezpečované samostatným teplovzdušným/chladiacim systémom YORK. Predmetné priestory majú samostatné meranie dodávky elektriny, plynu a vody. 

Ďalšie prevádzky v objekte sú : EUROSOFA – sedačky, SIKO kúpelne, STYLER – spálne, Sleep Centrum, First cafe, ktorí spoločne využívajú našich 99 parkovacích miest prislúchajúcich k tomuto retailovému objektu. V areáli OC Radvaň PARK sa ďalej nachádzajú prevádzky: KIKA nábytok, Mobelix, JISK, Black Red White, Decodom, ASKO nábytok, ale aj plne automatická ČS PHM – Tankomat a iné. V súčasnosti v tomto areáli je v štádiu stavebného povolenia objekt: DEK invest „Všetko pre dom a záhradu“ (stavebniny).

 Podmienky nájmu: nájom dlhodobý 5 a viac rokov, nájomné 7500,- €/mesačne + DPH (za priestory) t.j. cca 8 €/m2 + DPH (+ každoročná valorizácia nájmu podľa údajov ŠU SR), 400,- €/mesačne za vonkajšiu oplotenú plochu 170 m2, kaucia: 3 mesačné nájomné alebo banková záruka, služby spojené s nájmom (preddavky): 1,50€/m2 mesačne + DPH (vlastné služby – spotreba médií), 1,50€/m2 mesačne + DPH (spoločné služby). 

V prípade záujmu o obhliadku priestoru v čase prevádzkových hodín predajne, je možné vykonať s konateľom spoločnosti p. Ing. B. Kratochvílom. Po vzájomnej dohode s potencionálnym záujemcom je možné priestory prispôsobiť požiadavkám klienta.

____________________________________________________________________________________________

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT 

Celková potreba energie budovy B

Primárna energia budovy B

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI