alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Obchodné priestory vo výbornej lokalite

adresa Kyjevské námestie , Banská Bystrica - Fončorda

11€ za m2/mesiac

60 m2

Century21 Reality Market ponúka na prenájom krásne nadštandardné priestory vhodné pre obchod a služby vo vyhľadávanej lokalite Banskej Bystrice s nádherným výhľadom na okolitú prírodu od Starohorských vrchov až po západnú časť Nízkych Tatier.
Na prenájom ponúkame priestor pre obchod a služby o výmere 60 m2, ktorý sa nachádza na prízemí budovy s výkladmi do dvoch strán. Budova je postavená na frekventovanom mieste Kyjevské námestie, a je vybavená nadštandardne s klimatizáciou, ústredným kúrením, moderným výťahom, zabezpečovacím systémom, 24-hodinová bezpečnostná služba, privedenie optického internetu. Plochy výkladov môže budúci nájomca využiť na reklamné účely ako aj zábradlie pred budovou – baner. Prístup je bezbariérový. Na chodbe je recepcia so strážnou službou.
V rámci prenájmu sa poskytuje u prenajímateľa reklama cez jeho webové stránky ako aj reklama na pred vstupom do budovy.
Pred budovou je možnosť verejného parkovania ako aj doobjednať si vlastné parkovacie miesto s rezervačnou tabuľou, parkovacou kartou a údržbou parkovacieho miesta.
Možnosť doobjednania upratovania kancelárskych priestorov.
V okolí kancelárie sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane pošty, supermarketu, reštaurácie a pod.. Veľkou výhodou je hlavný uzol pre MHD, napojenie na R1 smer Zvolen, Brezno, Donovaly.
Cena za prenájom je 11€/m2/mesiac +DPH a cena za preddavky na služby je 3,60€/m2/mesiac + DPH + spotreba elektrickej energie.
Cena za parkovacie miesto je 438€/1 park. miesto/rok + DPH, v prípade prenajatia viac parkovacích miest je možná dohoda. Priestor je voľný ihneď. V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie ma kontaktujte na 0918 201 125 alebo na renata.dobrovicova@century21.sk.

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI