alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Na PRENÁJOM obchodné priestory 203 m² RETAILOVÉHO objektu v Obchodnom centre (OC) Radvaň PARK, Zvolenská cesta 30A

adresa Zvolenská cesta 30A, Banská Bystrica - Radvaň

2 588€ za mesiac

203 m2

Ponúkame na PRENÁJOM obchodné priestory RETAILOVÉHO objektu  v Obchodnom centre (OC) Radvaň PARK na Zvolenskej ceste 30A v Banskej Bystrici.  

K dispozícii sú plne funkčné obchodné priestory s menším skladovacím zázemím, s veľkou presklenou plochou (výklady) do parkoviska (vstup cez automatické dvere).  

Vykurovanie a chladenie priestorov je zabezpečované samostatným teplovzdušným/chladiacim systémom YORK.  Predmetné priestory majú samostatné meranie dodávky elektriny, plynu a vody. Objekt má samostatné sociálne zariadenie.

Ďalšie prevádzky v objekte sú : EUROSOFA – sedačky, SIKO kúpelne , INGEMA kúpeľne, Sleep Centrum-matrace a postele, First cafe,  ktorí spoločne využívajú našich 99 parkovacích miest prislúchajúcich k tomuto retailovému objektu. V areáli OC Radvaň PARK sa ďalej nachádzajú prevádzky : KIKA nábytok, Mobelix, JYSK, Decodom, DEK isnvest-stavebnivy, ASKO nábytok, HECHT-náradie, Bandi-obleky a iné. Veľmi zaujímavým artiklom sa v OC Radvaň stal v poslednej dobe stále častejšie navštevovaný ČS PHM-tankomat. K dispozícii od 1. júna 2024. Minimálna doba prenájmu je 5 rokov.

Rozloha: 203 m²

Cena nájmu: 2 588,- €/mes. + DPH  + preddavky na služby + kaucia

_____________________________________________________________  

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT:  

Celková potreba energie budovy - B  

Primárna energia budovy - A1

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI

@production @endproduction