alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Byt v centre 5 izbový

adresa Dlhá ulica , Banská Bystrica - Radvaň

319 000€

182 m2

Jedná sa o 8 poschodový polyfunkčný dom s 1 až 5 izbovými bytmi a 5 obchodnými jednotkami na prízemí , podzemným a vonkajším parkingom , to všetko v širšom centre mesta. Banská Bystrica.

Byt sa predáva v stave holobyt o výmere 182,37 m2 a disponuje piatimi miestnosťami, tromi kúpeľňami, dvomi šatníkmi a balkónom s možnosťou vytvorenia dvoch jedálenských kútov. Jedná sa o mezanín nachádzajúci sa na 7 a 8 poschodí. K bytu sa dajú dokúpiť dve parkovacie státia jedno o výmnere16,44 m2 za cenu 10.000,-€ a druhé o výmere 12,24 m2 za cenu 5.000,-€. Cena bytu je 319.000,-€

Lokalita : na Námestí ľ.Štúra  (vedľa KAUFLANDU) v Banskej Bystrici.

Jedná sa o lokalitu v blízkosti centra mesta len :

  • 10 min. chôdze do Pamiatkovej zóny mesta,
  • 7 min. chôdze k Shoping centru EUROPA, alebo na sídliská Fončorda či Radvaň,
  • 5 min. chôdze k McDonaldu, nákupnému domu JOPA, najbližšej základnej škole či objektu POŠTY, reštaurácie alebo POLÍCIE,
  • 2 min. chôdze k zastávkam MHD,
  • 1 min. chôdze do novootvoreného supermarketu potravín KAUFLAND (otvorený v min. roku),

to všetko s výborným dopravným napojením sa na miestne komunikácie a výpadovku z mesta – rýchlostná komunikácia R1 sa nachádza len 2 min. jazdy autom od ponúkaného polyfunkčného objektu. 

Jedinečnosť samotného objektu je v tom, že je obklopený zeleňou napriek tomu, že sa nachádza v blízkosti všetkej bežne potrebnej občianskej vybavenosti, má dostatočné parkovacie možnosti (vlastný podzemný parking, ale je tu k dispozícii aj parking na verejnom parkovisku KAUFLAND) napriek tomu, že je len 12 min. (chôdze) od absolútneho centra mesta. 

Objekt má vlastnú (nezávislú) modernú plynovú kotolňu , ktorá je doplnená o tepelné čerpadlo na predohrev  TÚV, čím sa maximálne znížia náklady na výrobu tepla pre jednotlivé byty (a to o 20-30 % oproti konkurenčným novostavbám a až o 60% oproti klasickým panelákovým či starým tehlovým bytom. Energetický certifikát bol vystavený.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na 0918 201 125 alebo na renata.dobrovicopva@century21.sk

Klientovi vieme zabezpečiť sprostredkovanie financovania kúpy nehnuteľnosti našim finančným sprostredkovateľom..

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI