alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

2 izbový byt na Murgašovej ulici v Banskej Bystrici

adresa Murgašova 7, Banská Bystrica - Centrum

680€ za mesiac

55 m2

Jedná sa o 2 izbový byt o ploche 55 m2 s pivnicou a balkónom na 2.poschodí  3 poschodového domu na Murgašovej ulici (vedľa mestského Parku)  len 400m od Europa Shoping Center v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou  dopravy (aj MHD) .

 

 

 

Bytový dom je novostavbou s výťahom a dobrými parkovacími možnosťami. Na prízemí a v blízkom okolí nájdete prevádzky ako: Kaviareň, Zubár, relaxačné štúdio a pod.  V Blízkosti sú tiež tenisové ihriská, stredná škola a Ekonomická fakulta UMB.

 

Orientácia bytu juhovýchod.

 

Byt je vybavený :

Po vstupe do bytu sa nachádzate vo vstupnej chodbe kde nájdete vešiakovú skriňu s malým úložným priestorom na papuče a zrkadlo. Cez túto chodbu sa dostanete do samostatného WC s malým umývadielkom. Obývacia miestnosť je prepojená s U-čkovou kuchyňou, ktorá je vybavená vstavanou chladničkou, varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, dvojitým drezom a veľkým množstvom úložného priestoru vo forme poličkových skriniek. Ponad barový pult vidíte rozkladaciu L-kovu sedačku s úložným priestorom a zdvíhacím konferenčným stolíkom a malým kobercom. Oproti sedačke je obývacia stena so závesnými skrinkami, poličkami, televízorom a skrinkami položenými na zemi. Na všetkých oknách v byte sú tieniace rolety. Na balkón sa dá ísť z obývacej miestnosti aj zo spálne. Do spálne sa dostanete cez chodbu, v ktorej sú vstavané skrinky na pravej aj ľavej strane. Kúpeľňa je zariadená rohovým sprchovým kútom, umývadlom, skrinkou pod umývadlom, rebríkovým radiátorom, pozdĺžnou skrinkou a práčkou. V kúpeľni je možnosť zapnutia podlahového kúrenia. V spálni nájdete dva nočné stolíky, nočné lampy, vstavanú skriňu, závesy a niťové záclony. Na všetkých oknách v byte sú umiestnené bielo/strieborné tieniace rolety.

 

K bytu prislúcha aj pivnica  ( s kovovým regálom)

 

Bytový dom ponúka výbornú (komornú atmosféru) s len 8 bytmi  v jednom vchode.

 

Nájom : 530 €/mes.

Služby a energie: 150€/mes.

Nájom, služby a energie spolu:  680€/mes.

Kaucia : 3 mes. nájomné

Byt je k dispozícii od 1.6.2023 

 

Byt nie je určený pre študentov, fajčiarov a ani domáce zvieratká.

MAPA

PODOBNÉ NEHNUTEĽNOSTI