Nové business centrum R2N v Banskej Bystrici ponúka

Sládkovičová

Realitná spoločnosť REALITY MARKET  prináša na trh ponuku prenájmu Á-čkových kancelárskych priestorov („open space“) v novom Business centre  R2N.

Nové priestory pre podnikanie sa nachádzajú v priemyselnej zóne Banskej Bystrice s výborným dopravným napojením.

Business center R2Nvďaka svojej flexibilite umožňuje poskytnúť priestory aj spoločnostiam s väčším i menším počtom zamestnancov a je ideálnym miestom pre Vaše podnikanie. Spolu s výškou budov, ktorá rešpektuje charakter miesta, vytvára príjemné, pokojné a inšpiratívne pracovné prostredie. 

K budove prislúcha parkovisko s vyše 200 parkovacími miestami s kontrolovaným prejazdom. Časť parkovacích miest bude vyhradená pre parkovanie návštev nájomníkov. Celkový komfort a bezpečnosť parkovania zvyšuje kamerový systém pre monitorovanie strážnou službou 24/7.

 

Poloha a dostupnosť:

Poloha nového business centra umožňuje jednoduchú dostupnosť rýchlostnej cesty R1 a taktiež bezprostrednú blízkosť centra mesta, čo prináša rýchlu dosiahnuteľnosť služieb a úradov. V bezprostrednej blízkosti projektu R2N sa nachádza MHD zastávka (cca 300m vzdušnou čiarou).

 

Služby:

Z hľadiska služieb, ktoré sú v dispozícii v blízkosti nového business centra sú to : POŠTA (cca 100m vzdušnou čiarou), potraviny (hypermarket Tesco cca 260 m vzdušnou čiarou), bankomat, OBI, ale aj neďaleká autoumývareň  a reštaurácia „MAMA MIA“, Okresný súd, predajňa OPEL, TOYOTA a množstvo iných prevádzok v neďalekom areáli bývalého ZVT.   

 

Štandardom budovy je úspornosť, kvalitný dizajn vstupných priestorov, centrálna vzduchotechnika, ale aj otvárateľné okná s možnosťou prirodzeného vetrania, klimatizácia, časovo neobmedzený vstup do priestorov 24h denne/7dní v týždni, 24 h strážna služba, RECEPCIA, bezbariérový vstup do objektu, technická údržba, upratovacie a čistiace služby, bezpečnostné kamery (CCTV), elektronická protipožiarna signalizácia (EPS), predpríprava na bezpečnostný a monitorovací systém celej budovy využívajúci čipové identifikačné karty. 

 

Štandardy nájomných priestorov:

 

Všetky priestory je možné navrhnúť a realizovať podľa požiadaviek klienta (priečky, dvere, koberce, vzduchotechnika, kabeláž, vlastné toalety), ktoré sú v cene nájmu zahrnuté (pre nájomcov s plochou min. 500 m2). 

 

Súčasťou A-čkového štandardu je:

 • najvyššia kvalita realizácie spoločných priestorov (sociálne zariadenia, recepcia),
 • vzduchotechnika – rozvody vzduchu zabezpečujú čerstvý
 • vopred tepelne upravený vzduch vo všetkých administratívnych priestoroch
 • kúrenie - samostatnými individuálne regulovateľnými telesami
 • možnosť prirodzeného vetrania prostredníctvom otvárateľných okien
 • dostatok prirodzeného denného svetla
 • dlažby a obklady značky Villeroy & Boch
 • armatúry značky Kludi.
 • vykurovanie horných podlaží tepelným čerpadlom

 

 • kancelárske priestory na 1. – 2. NP je možnosť prenajatia samostatných priestorov od výmery 50 m2 do 1200 m2 .
 • kancelárske priestory na 3. – 8. NP sa prenajímajú po celých poschodiach od 530 m2.

 

Hlavnou myšlienkou projektu je multifunkčná moderná sála, ktorá je schopná pojať niekoľko stoviek osôb a tým poskytnúť najmodernejšie priestory v Banskej Bystrici.

Súčasťou A-čkového štandardu je najvyššia kvalita realizácie spoločných priestorov (sociálne zariadenia, recepcia), vzduchotechnika – rozvody vzduchu zabezpečujú čerstvý, vopred tepelne upravený vzduch vo všetkých administratívnych priestoroch, kúrenie - samostatnými individuálne regulovateľnými telesami, možnosť prirodzeného vetrania prostredníctvom otvárateľných okien, dostatok prirodzeného denného svetla, dlažby a obklady značky Villeroy & Boch, armatúry značky Kludi.

 

ZÁKLADNÉ PODMIENKY PRENÁJMU – kancelárske priestory

Začatie nájmu: 1/2020

Doba nájmu: min. 5 rokov a viac

 

Parkovanie:

50 € /1 parkovacie státie mesačne + DPH

K dispozícii bude vyše 200 parkovacích miest.

Pri prenájme „open space“ kancelárií (cca 500 m2) je poskytnutých 10 parkovacích miest zdarma.

 

CENY PRENÁJMU

1 .NP – 2.NP (nižšia časť budovy)                     8 €/m2 + DPH + služby

3. NP – 8.NP (vyššia časť budovy)                    10 €/m2 + DPH + služby

Spoločné prevádzkové náklady                         3 – 4 €/m2/mesiac